AKL sıralı sistem LPG otogaz sistemleri ATİKER otogaz sistemlerinin ürettiği yeni bir sıralı sistem lpg otogaz markasıdır.Sistemdeki ECU ve enjektörler İtalya dan ithal edilmektedir. Sisitemin en önemli parçalarının ithal ve kaliteli olmasından dolayı ,Akl lpg otogaz sisteminde herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu nedenle AKL lpg otogaz sistemi diğer yerli rakiplerine göre çok daha iyi kalite ve performansa sahiptir.AKL sıralı sistem LPG otogaz sistemlerinin 3-4-5-6 ve 8 silindirli montaj kitleri bulunmaktadır.Akl lpg otogaz sisteminin tüm Türkiyede yaygın servis ağı bulunmaktadır.

Akl lpg otogaz sisteminin OBDII özellikli lpg kitleri mevcuttur. Akl lpg sisteminin OBDII li kitlerinin kullanıldığı montajlarda, Akl lpg sisteminden alınan verim artmakta ve aracın performansında hissedilir bir artış elde edilmektedir. Akl lpg otogaz sisteminin elektronik konrol ünitesi (ECU) benzin ECU su ile standart protokolleri paylaşarak aracın karbürasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlar.

Ayrıca her türlü karburatörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar içinde AKL otogaz lpg sisteminin  montaj kiti mevcuttur.

AKL sıralı sistem LPG otogaz sisteminin ECU yazılımı İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır.Akl lpg otogaz ürünleri ECE R 67-01 Avrupa kalite belgeli olup bu regülasyonun gerektirdiği tüm şartları karşılamaktadır.

AKL LPG OTOGAZ SİSTEMİNDE KULLANILAN PARÇALAR

 

AKL LPG OTOGAZ SİSTEMİ KAMPANYASI:

AKL ,  Sıralı Lpg Otogaz Sistemlerinde peşin fiyatına taksitli avantajlar

Tavsiye Edilen AKL lpg otogaz Montaj Fiyatları

AKL  Sıralı Lpg Otogaz Sistemlerinde peşin fiyatına taksitli avantajlar

12.10.2011 Türkiye genelinde AKL sıralı otogaz sistemlerinde Peşin fiyatına faizsiz Kredi kartına 9 taksit

Tavisye edilen standart AKL lpg otogaz kit satış fiyatlarıdır. Aracın durumuna göre ilave edilen parçalar için ekstra ücret uygulanabilir.

AKL lpg otogaz kit montajı

Akl sıralı sistem lpg otogaz sistemleri, akl lpg,akl sıralı lpg sistemleri, akl oto lpg sistemi ve her türlü akl otogaz sistemi montajı ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır.Akl lpg otogaz sisteminin bütün ürünleri firmamızda bulunmaktadır.Akl lpg otogaz sistemi ile dönüşüm yapılan araçlarda bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.