CAN Otogaz olarak, KME Marka Otogaz sistemlerini uzman ekibimiz ile aracınıza montajını yapıyor, bakımını ve servisini yapıyoruz.


KME Otogaz Sistemleri İşleminde Öncelikli olarak Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Chery, Dacia, Mitsubishi, Citroen, Tofaş, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN ! | WHATSAPP DESTEK


KME LPG sistemi Polonya patentli bir üründür. KME markası Polonya’da Varşova’ya 150 km uzaklıkta bulunan Lodz kentinde bulunmaktadır. Elektronik tasarım konusunda çok başarılı bir firmadır.

KME kendi sistemini geliştirmiş olup Avrupa’nın otogaz sektöründe en prestijli ödüllerinden birisi olan AVRUPA KRİSTAL MEŞE YAPRAĞI ÖDÜLÜ ile en iyi ve en çevreci otogaz sistemi ödülünü almıştır. Bu ödülle KME sisteminin en çevreci otogaz sistemi olduğu teyid edilmiştir.

Firmanın Genel Müdürü Mr.Tadeusz Jastrzebski aynı zamanda Polonya Otogaz Federasyonu başkanıdır.

Bu her iki markanın ürünleri Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu (UNECE)’nin belirtmiş olduğu 67 no’lu standartlara göre, Avrupa’nın önde gelen laboratuarlarında en zor testlerden başarı ile geçmiş olup, akabinde Kalite Uygunluk Sertifikaları ile belgelendirilmişlerdir.

Tüm AKME ürünleri uluslar arası ürün kalite sertifikasına (ECR 67-01) sahiptir. Otomobil sahipleri KME ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Kme LPG Dönüşüm Sistemlerine Servisimizde Lpg Ayar, Bakım, Onarım hizmeti vermekteyiz.