Değişim veya tadilat nedeni ile yada ilgili kanunların güncellenmesi/değişimi sonucunda LPG sistemi tesisat değişikliği, LPG tank değişimi, Dolum ucu yer değişikliği gibi uygulamalar sonrası yapılan işlemlere sonrasında, yeniden projelendirme hizmeti sunmaktadır.

CAN Otogaz; TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi (HYB), Makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir.

  • Ülke ve toplum yararları doğrultusunda, Araçların İmal, Tadil ve Montajlarının standartlara uygun olarak projelendirilmeleri, imalatları ve denetimlerinde görev alacak, üyelerimizin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamaktır.
  • Montajı yapılan araçların yetkili Makine Mühendisi olan dönüşümcü firmalardan Ruhsata işlenmesi için alınan evraktır.
  • Projesi olmayan araçların Araç Projelendirmeleri yapılır.

Projelendirme, Atiker Proje, Lovato Proje, Prins Proje, Akl Proje, Milano Proje, Mimgas Proje, Landirenzo Proje, Brc Proje, Romano Proje


LPG / Otogaz Projelendirme Hizmeti İşleminde Öncelikli olarak Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Chery, Dacia, Mitsubishi, Citroen, Tofaş, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN ! | WHATSAPP DESTEK