LPG Sektöründe kaliteyi ve memnuniyeti amaç edinmiş bir firmayız. TSE’li servisimiz, deneyimli ve yetkili elemanlarımız, 20 yıllık montaj tecrübemiz ile öncelikle istikrar diyoruz.  Firmamız siz müşterilerimize kaliteli hizmeti, kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlara ve en sorunsuz, en güvenilir işçiliği sunmayı ilke edinmiştir.

En iyi referansın müşteri memnuniyeti olduğunu benimsediğimiz ve buradan yola çıktığımız için. Montajını yaptığımız araçların garanti sonrası güvenli ve problemsiz bir şekilde kullanımı için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca bakım ve montaj servisimizde montajını yaptığımız araçların garantili bakımlarının yanısıra hızlı motor bakım hizmetinide müşterilerimize vermekteyiz.

Full enjeksiyonlu, sequential ve semi-sequential (sıralı ve yarı sıralı 4, 5, 6, 8 silindirli) araçlar için geliştirilmiş yeni nesil çok nokta enjeksiyonlu oto gaz sisteminin en büyük avantajı benzinle birebir aynı performansa sahip olması ve düşük yakıt tasarrufudur.

Aynı zamanda değişen motor teknolojilerine uyum sağlamak ve sisteme adapte olma konusunda sektörün öncü firmalarındanız.
Direk Enjeksiyonlu motorların (TSI-FSI-TFSI, GDI, CDI, ECOBOOST, gb.)  Gelişen LPG sektörü ve müşteri talepleri doğrultusunda üretilen yeni nesil sıvı sistemlerin montajında biriktirdiğimiz tecrübeleri siz müşterilerimizle paylaşmaktan keyif alıyoruz.
Uyguladığımız sıvı sistemler BRC (LDI), Prins (Liqui Max) ve MARJET. Bu sistemlerde tasarruf oranı %50’dir.

 

TECRÜBE VE DENEYİM

 Araç Otogaz Dönüşümü ve Yüzbinlerce işlem kalitemiz ile sizlere hizmet sunuyoruz!

 

GÜVEN VE MEMNUNİYET

%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı müşterilerimizin tavsiyeleridir.

 

ZAMAN VE HIZ

Zaman hepimiz için en kıymetli değerdir. Bunun yanında işimizi hızlı yaparken kalite ve titizliğimizden de ödün vermeden çalışırız.

 

KALİTE VE GARANTİ

Hizmet yeterlilik ve kalite belgelerine sahip servisimizde, montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

UZMAN KADRO

Tüm eğitimlerini almış, konusunda uzman montaj ekibimizle otogaz dönüşümü yapmaktayız.

 

UYGUN FİYAT

En kaliteli ürünü, en kaliteli işçilikle birleştirerek, en uygun fiyatlarla sunmak hedeflerimizdendir.